.

.

ATOBABI 4 Копчиња Вистинска Кожа Флип Клучни Заштитни Случај За ФОЛКСВАГЕН MPV Фолксваген MPV Автомобил Виткање Копче Ков Случај со KeyChain

ATOBABI 4 Копчиња Вистинска Кожа Флип Клучни Заштитни Случај За ФОЛКСВАГЕН MPV Фолксваген MPV Автомобил Виткање

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Забелешка & Совети
1. Кога ќе ги нарачате, ве молиме пополнете ја заврши примачот информации ( адреса , пост код , телефонски број и име и презиме ), руски купувачот МОРА да полно име.
2. Ние ќе го избере најдобар начин да брод вашата стока, било какви проблеми, слободно контактирајте со нас, ви благодариме!
3. Ако сакате да се купи автомобил копче случај, ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил копче е исто како нас! Ве молиме обрнете внимание на автомобил копче за слика на детали за производот.
ATOBABI 4 Копчиња Вистинска Кожа Флип Клучни Заштитни Случај За "ФОЛКСВАГЕН" MPV "Фолксваген" MPV Автомобил Виткање Копче Ков Случај со Key Chain
Функција :
Висок Квалитет На Модата Метал Key Chain.
Совршен за Сечење и Sewning.
Првиот Слој Вистинска Кожа.
3 D Дизајн Донесе Удобно Допир.
Одлична Појавување На Копчето Големина И Точни Копчето Позиција.
Многу Добра Заштита На Вашиот Автомобил Копчиња И Декорација.
Погоден За :
За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген MPV 4 Копчиња Виткање Копче
Само Како Референца! Ве молиме да се Осигурате Вашата Моментална Оригиналниот Клуч е точно ист како копче на сликата.
( Ако не Можете да Бидете Сигурни, ве Молиме Контактирајте со нас. )
Спецификации :
Бои : Црна Боја Со Црвена Линија
Материјал : Висок Квалитет На Горниот Слој Вистинска Кожа
Пакетот Вклучува :
1 x Автомобил Копче Покрие Случај ( Не Вклучуваат Автомобил Копче )
Предности На Нашата Продавница :
- Добар Квалитет И Конкурентна Цена!
- Многу Видови на Превозот Начин, Не Само што Побрзо,Но исто Така и Поевтино!
- Професионална КК Група Ќе го Провери Вашиот Парцели Пред Бродот Надвор. Обезбеди Нула Дефекти Испорака.

Основни својства

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
ATOBABI
Име на производ:
Вистинска Кожа Флип Копче Случај
Производ модел:
GLC За ФОЛКСВАГЕН
ОДГОВАРА ЗА:
За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген MPV 4 Копчиња Флип Копче
Бои:
Црна Боја со Црвена Линија
Копчиња:
4 копчиња
Пад на превозот:
Поддршка

Тие исто така купуваат со овој производ.