.

.

Лаптоп процесор ладење вентилатор за ASUS Eee PC 1015CX KSB0405HB-BB87 DC5V KSB0405HB BB87

Лаптоп процесор ладење вентилатор за ASUS Eee PC 1015CX KSB0405HB-BB87 DC5V KSB0405HB BB87

DEN 239.00
DEN 336.48
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Лаптоп процесор ладење вентилатор за ASUS Eee PC 1015 CX KSB0405 HB-BB87 DC5 V KSB0405 HB BB87
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x Лаптоп процесор ладење вентилатор за ASUS Eee PC 1015 CX KSB0405 HB-BB87 DC5 V KSB0405 HB BB87

Основни својства

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
за ASUS EEEPC 1018P фан Eee PC 1018PB
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Тие исто така купуваат со овој производ.