.

.

2018 Момчиња Лето Поставите Деца Т Кошула, Панталони Поставите Деца Краток Ракав Памук Маица Момче Облека Сет од 3 до 14 Години и Момче Спорт Одговараат на

2018 Момчиња Лето Поставите Деца Т Кошула, Панталони Поставите Деца Краток Ракав Памук Маица Момче Облека Сет

DEN 482.00
DEN 660.00
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2018 Нова Топла Продажба Лето Деца Момчиња Т Кошула, Панталони Поставите Деца Кратко Sleeve Кошула Облека Поставите Деца Момче Спорт Одговараат на Облека, Детска Момче Спорт Одговараат на Облека, Детска Момче Панталоните Костум, Деца Момче Спортски Одговараат, момчиња облека, момчиња облека сет, Момчиња Т Кошула, Панталони
Оваа шема е стандард за дете крпа големина, силно советува Мајки да нарачате поголема големина.
На пример, препорачуваме да се цел големина 120 за висина 110cm на бебето.
Големина(возраст) : Само за референца,бидејќи детето раст е во согласност,
ве молиме следете ги вистинската големина за да се купи.Ви благодариме!
(Ве молиме Видете Препорачува височина, облека параметри)
1. Подготовка на Време : ние треба 2-3 ќе б rking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2. Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, ние треба да се подготви на вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е посебен од време на испорака, но не грижете се, на време нема да биде долго. Ви благодариме за разбирањето!

Основни својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SECERLI
Број На Модел На:
SF095
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Spandex,Лен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Животните
Затворање Тип:
Pullover
Момче Спорт Одговараат На Боја:
во сини и црвени сет
Момче Спорт Одговараат материјал:
Памук
Момче Спорт Одговараат Поставите квалитет:
Висок степен на
Момче Спорт Одговараат Поставите стил:
мода, секојдневен, спортски
Момче Спорт Одговараат Поставите ракав:
Кратко Sleeve
Момче Спорт Одговараат Поставете функција:
дише памук , кул лен
Момче Спорт Одговараат На Ткаенина Тип:
Плетени
Момче Спорт Одговараат На Возраста:
2 4 6 8 10 12 14-годишни момчиња

Тие исто така купуваат со овој производ.