.

.

100pcs/многу E27 Да E27 LED Extender Светилка Носителот База Сијалица се Прошири Продолжување Приклучок Адаптер Конвертор

100pcs/многу E27 Да E27 LED Extender Светилка Носителот База Сијалица се Прошири Продолжување Приклучок Адаптер

DEN 2016.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.7% Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Повратни Информации Од Нашите Клиенти :
.

Основни својства

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
УЛ,CE,PSE,CCC,RoHS
Гаранција:
една година
Бренд Име:
milliongreat
Број На Модел На:
IL-АД-E27 да E27
Карактеристики:
Огноотпорни PBT
База Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.