.

.

Автомобил Стил Внатрешна Сина Звук Налепници За Volvo XC60 Рогови Говорникот Музика Покрие Аудио Намали За Volvo XC60 2010-2017 Додатоци

Автомобил Стил Внатрешна Сина Звук Налепници За Volvo XC60 Рогови Говорникот Музика Покрие Аудио Намали За Volvo

DEN 547.00
DEN 576.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Автомобил Стил Внатрешна Сина Звук Налепници За Volvo XC60 Рогови Говорникот Музика Покрие Аудио Намали За Volvo XC60 2010-2017 Додатоци Производ Е Само Одговара За Volvo XC60 2010-2017 Година Боја : Сребрена/Црна/Сина Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. 4.Заврши ве Молиме проверете со вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас за секое време

Основни својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Година:
2010-2017
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
ЗА VOLVO XC60
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
Автомобил Говорникот Музика Покрие Аудио Трим

Тие исто така купуваат со овој производ.