.

.

10 парчиња Splice ЕВА Пена душеци деца Индексирање мат Нога подлога Спалната соба ноќни дневна соба и кујна тепих бебе килим бесплатен превозот

10 парчиња Splice ЕВА Пена душеци деца Индексирање мат Нога подлога Спалната соба ноќни дневна соба и кујна тепих

DEN 1159.00
DEN 1680.00
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Предмет : 10 парчиња Splice ЕВА Пена душеци деца Индексирање мат Нога подлога Спалната соба ноќни дневна соба и кујна тепих бебе килим
Дебелина : 10мм
количина : 10pcs
Состојки : ЕВА е Применливо сцени : livingroom кат Боја класификација : Имитација на дрво жито Применливи простор : спална соба Стил : Имитација на дрво жито Чистење тип : вакуум ,може да биде рака мие Облик : плоштадот Производ фото детали за Производот

Основни својства

Големина:
30x30cm 10pcs
Употреба:
Кат,Молитва,Маса,Врата,Вежбање,Бања
Примена:
Спална соба
Функција:
Навремено-Отпорни,Отпорни На Корозија,Водоотпорен,Против Пролизгување,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
дизајн:
Ориентален
Материјал:
Пластични
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
дневна соба
Број На Модел На:
децата Индексирање мат
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
AVTO НАЧИН
Спецификација:
30x30cm
Техника:
Рачно изработени
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)

Тие исто така купуваат со овој производ.