.

.

Бесплатен превозот 5pcs/многу Ел Жица Мода двојна боја LED Осветлување флеш Shutter Очила Звук Музика Глас го Активирате led очила

Бесплатен превозот 5pcs/многу Ел Жица Мода двојна боја LED Осветлување флеш Shutter Очила Звук Музика Глас го

DEN 2282.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Материјал : Пластични Рамка Должина : Околу 15.5 cm Рамка Висина : Околу 6cm Храмот Должина : Околу 14cm Моќ : 1.5 V 2 x AA батерии (не се вклучени) боја : сина, светло црвена рамка,розово светло сина рамка,жолто светло сина рамка, жолто светло розева рамка,сина, светло зелена рамка,розово светло зелена рамка, бела светлина, црвена рамка ( ве молиме оставете порака за боја ) Кога ќе го притиснете копчето, ќе се најде на светлината има три начини : постојана светлина, брзо трепкачко светло и звук трепка Може да се користи на било Повремени како што се Он, Привремени, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Haloween ,Родендени, Празници и Настани

Основни својства

боја:
црвена рамка бела, зелена рамка розова, мешана боја
Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Божиќ
Број на Компјутери:
5pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G1142
Блескав Време:
10hours
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
производство име:
ЕЛ жица Гласовна контрола led наочари
Големина:
15.5*6cm
бојата на телото:
Црна
Батеријата:
2 парчиња АА батерија(не се вклучени)
Н W:
80g
Пакет:
1pcs/opp вреќа,

Тие исто така купуваат со овој производ.