.

.

Foton FT254 трактор, пред се вози во окното (нов дизајн),дел број: FT254.31F.111на

Foton FT254 трактор, пред се вози во окното (нов дизајн),дел број: FT254.31F.111на

DEN 1813.92

Од стоката
Достапно е за нарачката


Дел број : FT254.31 F.111на
Дел име : пред вози вратило (новиот дизајн);
за foton трактор TE254 трактор
ве молиме проверете ја позицијата на каналите за cirlip, за повеќе информации.

Основни својства

Тип:
градина алатка делови
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No
Број На Модел На:
FT254.31F.111на

Тие исто така купуваат со овој производ.