.

.

Новодојдени Виолетова боја DIY модна прилепува Накит 18mm snap копчето прилагодливи Водат Силикони прилепува прстен JZ0001d

Новодојдени Виолетова боја DIY модна прилепува Накит 18mm snap копчето прилагодливи Водат Силикони прилепува

DEN 90.00
DEN 95.04
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Новодојдени 10 боја DIY модна прилепува Накит 18mm snap копчето прилагодливи Водат Силикони прилепува прстен на Моделот : JZ0001a/JZ0001b/JZ0001c/JZ0001d/JZ0001e/ JZ0001f/ JZ0001g/JZ0001h/JZ0001i/JZ0001j/JZ0001k
Пакување
Стандард OPP вреќа или со силна картон надвор
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Основни својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JZ0001d
Бренд Име:
ROYALBEIER
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Повод:
Партија
Површината Ширина:
20mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Силикони
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
прилепува прстен
Функција:
прилепува Накит.
Објектот:
прилепува прстен
Тежина:
2.5g
Стил:
Моден
Должина:
Adjustable
Одговара:
18mm snap копчето
За:
snap накит

Тие исто така купуваат со овој производ.