.

.

НОВ Бесплатен превозот STM32F407IGT6 STM32F407IG STM32F407IGT РАКА-MCU 1MB

НОВ Бесплатен превозот STM32F407IGT6 STM32F407IG STM32F407IGT РАКА-MCU 1MB

DEN 2316.00
DEN 2692.32
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производителот : STMicroelectronics Производ видови : АРМ микро контролер - MCU Ro HS : детални информации за Инсталација стил : СМД/SMT Пакет / кутија : LQFP-176 основни : ARM Cortex М4 Податоци автобус ширина : 32 малку Максимална часовник фреквенција : 168 MHz Програма големината на меморијата : 1 MB Податоци RAM меморија големина : 192 k B ADC резолуција : 12 малку Работна сила напон : 1.8 V до 3.6 V Максимална работна температура : + 85 C Процесор серија : ARM Cortex-M gre : Фах марка : STMicroelectronics Податоци Ram меморија тип : SRAM Интерфејс тип : ДА, I2 C, I2 S, SPI, UART Минимум работна температура : - 40 C Број на ADC канали : 24 Влез / излез број : 140 I/O Број на тајмери / шалтери : 10 Тајмер Програма меморија тип : Флеш серија : STM32 F4 Количество на фабрика за пакување : 40 трговска Марка име : STM32 Единица тежина : 2 g

Основни својства

Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation2

Тие исто така купуваат со овој производ.