.

.

Женска Чанта нови Крокодил жито СТП кожа Композитни торба Дами чанти торба 6 компјутери/set Женски Гласник Торба Tote

Женска Чанта нови Крокодил жито СТП кожа Композитни торба Дами чанти торба 6 компјутери/set Женски Гласник Торба

DEN 1958.00
DEN 2448.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад кон нас, ние ќе ви испрати нова по добивањето на неисправни објект, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Основни својства

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обликот:
композитни торба
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
AM85462
Бренд Име:
wany
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Тие исто така купуваат со овој производ.