.

.

10pcs Doink ЗА Xerox WorkCentre M24 1632 2240 Docucolor 3535 Копија Центар C32 C40 013R00579 чип

10pcs Doink ЗА Xerox WorkCentre M24 1632 2240 Docucolor 3535 Копија Центар C32 C40 013R00579 чип

DEN 480.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 10pcs испраќаат. Или забелешка вашиот мешани квалитет.
Компатибилен
со
Doink ЗА Xerox Work Centre M24 1632 2240 Docucolor 3535 Копија Центар C32 C40 013 R00579 чип
Верзија
Втората светска војна
Боја
МОНО
Принос
30 K
ОЕМ број
013 R00579
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Основни својства

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
Doink ЗА Xerox WorkCentre M24 1632 2240 Docucolor 3535 Копија Центар
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
МОНО
верзија:
WW
за Xerox:
чип
ЗА XEROX ЧИП M24 Чип:
тонер чип
ЗА XEROX ЧИП ,Копија Центар C32.C40:
Тонер кертриџ чип
Принос:
30K
Дел Број:
013R00579
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Тие исто така купуваат со овој производ.