.

.

Костимот 925 Сребрен Накит Сетови Жените Свадба Накит Со Небото Виножито Циркон Сет на Обетки Pendant Прстени, Нараквици Подарок

Костимот 925 Сребрен Накит Сетови Жените Свадба Накит Со Небото Виножито Циркон Сет на Обетки Pendant Прстени,

DEN 588.00
DEN 1152.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Во вашата услуга!
Објект :
Костимот 925 Сребрен Накит Сетови Жените Свадба Накит Со Небото Виножито Циркон Сет на Обетки Pendant Прстени, Нараквици Подарок
Материјал : Висок квалитет на цирконот Сребро.
Големина : Прстен големина 6. 7. 8. 9. 10
Состојба : 100% Нови
Најдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Назад Кон мојата Продавница Дома

Основни својства

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
T0106-
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Прстен/pendant/Хривнија
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
Aisure
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Главниот Камен:
небото виножито
Место на Потекло:
Кина
Техника:
Рачно изработени
Квалитет:
ААА+Висок Квалитет
Метал Печат:
925 печат

Тие исто така купуваат со овој производ.