.

.

Бренд AILANG Британските Мажи Домот Бизнис Изјава Часовници Кварц Календар Фустан рачен часовник со Полно Челик Аналогни Relojes 3ATM W014

Бренд AILANG Британските Мажи Домот Бизнис Изјава Часовници Кварц Календар Фустан рачен часовник со Полно Челик

DEN 1892.00
DEN 2911.20
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производот Се Покаже
Дијаметар : 3.8 CM
Дебелина на Бирање : 1.2 СМ
Ширина на Бендот : 1.9 CM
Должина на Бендот : 23 CM(Вклучувајќи го види случај)
Компоненти Вклучени :
1 X Види
1 X Види Поле

Основни својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Бендот Ширина:
19mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Дијаметар:
38mm
Бендот Должина:
22cm
Број На Модел На:
W014
Случај Дебелина:
12mm
Бренд Име:
AILANG
Пакување:
види кутија
Дијаметар на Лицето:
3.8 cm
Дебелина на Лицето:
1.2 см
Ширина на Бендот:
1.9 cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Тие исто така купуваат со овој производ.