.

.

Rashgard Црн Пантер 3D Т Кошула Мажите Компресија Кошула Аниме Т-Маица ММА Rashguard Bodybuilding Мажите Фитнес Чудеса Tshirt

Rashgard Црн Пантер 3D Т Кошула Мажите Компресија Кошула Аниме Т-Маица ММА Rashguard Bodybuilding Мажите Фитнес

DEN 360.00
DEN 599.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина Информации
Големина
Биста
Shoul дер
Sleeve
Должина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S
83-90
32.7-35.4
39
15.3
19
7.5
60
23.6
М
86-96
33.8-37.8
40
15.7
19
7.5
61
24.0
L
89-105
35.0-41.3
41
16.1
20
7.9
62
24.4
XL
93-112
36.6-44.1
43
16.9
20
7.9
64
25.2
XXL
96-118
37.8-46.4
45
17.7
21
8.3
66
26.0
XXXL
100-124
39.4-48.8
47
18.5
21
8.3
68
26.8
XXXXL
103-130
40.9-51.2
49
19.3
21
8.3
70
27.5
Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см
Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !

Основни својства

Големина:
S, M, Asian L, Asian XL, Asian XXL, Asian 3XL, Asian 4XL
Бренд Име:
ЏЕК CORDEE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
3D
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Големина:
S/M/L/XL/2XL/3XL/4XL
квалитет:
Висок Квалитет на кратко sleeve кошула
Функција:
Bodybuilding,фитнес,crossfit
Карактеристики:
3D печатење,аниме,супермен,punisher tees
Elasticial:
Висок Elasticial
одговараат за:
Фитнес и боди билдинг ММА crossfit

Тие исто така купуваат со овој производ.