.

.

Дијамант Везови Сликарство 3D Целосна Вежба Дијамант Мозаик Крстот Бод Пејст Сликарство DIY Дома Decora Занает ZX

Дијамант Везови Сликарство 3D Целосна Вежба Дијамант Мозаик Крстот Бод Пејст Сликарство DIY Дома Decora Занает

DEN 180.00
DEN 240.00
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. не квалитет проблем). Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.
[Совети]
1. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Превоз : Нашите производи се од Кина. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.

Основни својства

Големина:
20x15, 20x30, 30x40, 40x50, 45x60
Рамка:
No
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
не

Тие исто така купуваат со овој производ.