.

.

BANVASAC 2018 Вистински Фотографии Брод Вратот бал Свадба Фустани Чипка Appliques Цвеќиња Плус Големина Катедрала Воз Свадба Наметки

BANVASAC 2018 Вистински Фотографии Брод Вратот бал Свадба Фустани Чипка Appliques Цвеќиња Плус Големина Катедрала

DEN 9542.00
DEN 13632.00
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.7% Наплата
7.
Вид Забелешка
Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме.

Основни својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Назад Дизајн:
Ланче
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Чипка,Цвеќиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Број На Модел На:
22270
Моден Елемент:
Гроздобер
Деколте:
Брод Вратот
Бренд Име:
BANVASAC
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.