.

.

Colt 1911 Пиштол Holster Снимање Лов Пиштол Појас Holster Десната Рака Тактички Airsoft Спорт Половината Holster 1911 Пиштол Holster

Colt 1911 Пиштол Holster Снимање Лов Пиштол Појас Holster Десната Рака Тактички Airsoft Спорт Половината Holster

DEN 429.00
DEN 692.16
-38 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Colt 1911 Пиштол Holster Снимање Лов Пиштол Појас Holster Десната Рака Тактички Airsoft Спорт Половината Holster 1911 Пиштол Holster
1. Детали : Материјал : Висок Квалитет на Полиуретан Одговара За : Colt 1911 Пиштол Тежина : 300g Боја : Црна / Тен / Зелена Апликација : Воена / Тактички / Полиција / Војска Пиштол / Airsoft Пиштол / CS Игра / Надворешна Лов 2. Пакетот Вклучува : - 1 x Holster - 1 X Појас Јамка - 1 x Половината Гребло

Основни својства

Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Број На Модел На:
colt 1911
Материјал:
Полиуретански
Тип На Објект:
Colt 1911 Пиштол Holster
Предавање:
десната рака на корисниците
боја:
Црна / Тен / Зелена
Тежина:
About 300g
користат за:
airsoftsports пиштол holster
Стил:
Појас Holster / Половината Holster
Место на Потекло:
Кина
За:
Тактички Воен Лов , Пиштол Додатоци
ОДГОВАРА ЗА:
Colt 1911 Пиштол
Употреба:
Снимање / Airsoft / Лов ....

Тие исто така купуваат со овој производ.