.

.

AA132 Рекламирање промоција шоу воздух шатор кабина spider купола настан гумени шатор за продажба,Промотивни крошна шатор

AA132 Рекламирање промоција шоу воздух шатор кабина spider купола настан гумени шатор за продажба,Промотивни

DEN 4704.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис на производот шаторот може да се користи за кампување, лов, промоција и други активности на отворено во зависност од вашите барања .Ние може да се печати вашето лого на шатор по разумна цена. Шатор Inflatables се лесен-за-користење и преносни, лесна-за-потег. да се вклопуваат во "ладниот" средина и torrid лето. Тоа може да се користи за секое време и насекаде.
Детали за производот Материјал : 0.55-0.6 мм ПВЦ, professtional материјал, гумени постојан стил или Воздух тесни стил по избор. Помина SGS, EN71-1,EN71-2,EN71-3, Доведе Слободни, Пламен retardant Вашиот омилен големина,стил, слика,боја,логото,банери или printings-е Достапна Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"
Обичај Гумени Шатор во зелена и сина боја Страна Шоу

Основни својства

Големина:
4x4 m PVC material, Only air pump
Карактеристики:
Гумени
Возраст Опсег:
> 8 години
Тип:
Шатор
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
AA132
Пластични Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
BENAO
Предупредување:
Никој
боја:
Се прилагодите
Материјал:
0.55-0.6 мм ПВЦ
Тип:
Шатор
Сертификат:
SGS EN71-1,-2,-3
Употреба:
за никаде
Додатоци:
Поправка Колекции
Големина:
4x4m or Customize
Гаранција:
1~3years
Предност:
Фабрика цена & висок квалитет
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.