.

.

beibehang Големи сопствена позадина Европската луксузни злато дијамант цвет свила накит позадина ѕид дома декорација

beibehang Големи сопствена позадина Европската луксузни злато дијамант цвет свила накит позадина ѕид дома декорација

DEN 711.00
DEN 1248.00
-43 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

(ширина и висина) . Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не ѕидот налепници. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Не постер. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .

Основни својства

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
16237912

Тие исто така купуваат со овој производ.