.

.

нови 13.3 за Asus Трансформатор Книга TP300 TP300L TP300LA TP300LD-DW067 N133HSE-EA3 HB133WX1-402 LCD дисплеј со екран на допир

нови 13.3 за Asus Трансформатор Книга TP300 TP300L TP300LA TP300LD-DW067 N133HSE-EA3 HB133WX1-402 LCD дисплеј

DEN 21600.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно. Топло прашува : Нашата компанија е принцип е : Висока-квалитет на производите, добра услуга став!!! Купи евтино ѓубре,губење на вашето време и пари,тоа е подобро да додадете малку пари за да купи квалитет на производот,ние само се произведуваат високо квалитетни производи,доколку има квалитетот на производот проблеми,wewill ви даде задоволителен третман. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи alibaba дупки,екран на допир и LCD, не може да се избере боја,ве молиме оставете порака што треба бојата,инаку,ние автоматски ќе испрати!!! Царински даноци Chossing DHL UPS, TNT FEDEX превозот брзина брзо Сепак,тоа може да предизвика царинската оданочуваат,тоа е купувачот има обврска да го плати тоа ве молиме да се разбере ,благодарение Ако имате било qusetions за плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако имате било qusetions за плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. За Испорака : Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPS-от,E-пакет,Кина пост,Сингапур и така натаму. Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда(освен празници) Најдобра Услуга : Ние Гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако во рок од 30 дена од купувањето, не сте целосно задоволни ,ве молиме контактирајте со нас за враќање или размена. Грешки ретко се случи. Ве молиме да ни даде можност да се корегира било каква грешка пред да ја напуштат повратни информации, ние сме секогаш повеќе од среќни да го направи тоа право! За Повратни информации : ве Молам оставете Позитивни Повратни информации ( 5 ѕвезди ) и за нас, доколку сте задоволни со производот. Ако не е , ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред да замине на feedabck, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни решение.TKS за вашата поддршка!

Основни својства

боја:
Вистинската верзија, Лево verion
Големина На Екранот:
>13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
CIMAGICTECH
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
TP300 TP300L TP300LA
Тип На Производ:
Таблета LCD

Тие исто така купуваат со овој производ.