.

.

Meike МК-D5500 Вертикална Батеријата Зафат за Nikon D5500 Работи со 2 x EN-EL14a Литиум јон Батерии

Meike МК-D5500 Вертикална Батеријата Зафат за Nikon D5500 Работи со 2 x EN-EL14a Литиум јон Батерии

DEN 2883.00
DEN 3168.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Meike МК-D5500 Вертикална Батеријата Зафат за Nikon D5500 Работи со 2 x EN-EL14a Литиум јон Батерии Карактеристики : -Двојно издржливост. -Компатибилен со Nikon D5500 Камера. -Вертикална снимање функција, најдобар избор за портрет фотографии. -Одлично слој направен со топ-класа гума, која може да ви донесе совршено чувство и да биде добро за вашето здравје. Спецификации : Работен напон : 7.2 V-8.4 V Применливи Батерија : EN-EL14 Литиум јонска батерија Пакет Листа : 1 x Mcoplus Meike Зафат 1 x Упатство

Основни својства

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Бренд:
NIKON
Бренд Име:
MEIKE

Тие исто така купуваат со овој производ.