.

.

Автомобил Сонцето Стакло Ткиво Хартија Кутија Носителот Автомобилот Автомобил Организатор Авто Седиште Назад Складирање Додатоци Клип Заградата за Ткиво Кутија

Автомобил Сонцето Стакло Ткиво Хартија Кутија Носителот Автомобилот Автомобил Организатор Авто Седиште Назад

DEN 155.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики Сосема нов & висок квалитет на Оваа содржина може да ви помогне да се поправи ткиво полето на место лесно достапни, како на пример автомобил стакло и седиште назад Со конус стакло-дијамант кристали и донесување на хром piate и спреј-paont лекување на површината,
производот е повеќе пожелно и издржливи Тоа може да се одржи на ткиво кутија во piace со tubber бендови и лепенка, и тоа го зазема малку простор whtn не се користат Едноставни и моден дизајн, целосно функционална и практична Подвижен јаже, лесно се одржи ткиво кутија Може да се залепи на сонцето стакло или седиште задниот дел на автомобилот Материјал : Пластични Големина : Прибл.21cm x 6.8 cm/8.26"x2.67" Боја : Црна Тежина : Околу. 36g
Answer : ___________________________ Note : Хартија кутија носителот само, другите не се вклучени Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакет Содржина 1 * Автомобил Ткиво Кутија Носителот

Основни својства

Бренд Име:
vinidname
Тип:
Sunshade Складирање Торба
Материјал Тип:
Пластични
Модел:
10151-Gophly

Тие исто така купуваат со овој производ.