.

.

10ML,10g 100pcs/Многу, Бела Козметички Мека Цевка BB CC Сад Око Крем Рака Крем Шише Суштината Маст Празни пакување Цевка

10ML,10g 100pcs/Многу, Бела Козметички Мека Цевка BB CC Сад Око Крем Рака Крем Шише Суштината Маст Празни пакување

DEN 2026.00
DEN 2251.20
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


10 ML,10g 100pcs/Многу, Бела Козметички Мека Цевка BB CC Сад Око Крем Рака Крем Шише Суштината Маст Празни пакување Цевка
Бесплатен превозот-100pcs/Многу-
Точка Име : Црево Мека Цевка
Боја : Бела
Материјал : PE+PP/ABS
Капацитет : 10g

Основни својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10g
Број На Модел На:
10ml

Тие исто така купуваат со овој производ.