.

.

SUNYIK рачно изработени Коноп Кабелот Плетенка Завиткани Природни Пурпурна Кристал/Роуз Кварцен Кристал Pendant Ѓердан

SUNYIK рачно изработени Коноп Кабелот Плетенка Завиткани Природни Пурпурна Кристал/Роуз Кварцен Кристал Pendant

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тип : рачно изработени Коноп Кабелот Плетенка Завиткани Природни Кристал Pendant Ѓердан Големина Детали(Приближно) : Ѓердан Должина : 78cm ( Прилагодливи );Камен : 35x32x24mm-50x30x28mm Количина : 1 Pc/2 Pc Тежина(Приближно) : 32-52 Грам/Pc Материјал : Камен Состојба : Нова *каменот е природно, па обликот ќе испрати по случаен избор без според достапни акции. Аметист се Зголеми Кварц ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
G
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
35x32x24mm-50x30x28mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SUNYIK
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Нередовните
Големина Детали(Приближно):
Ѓердан Должина
Големина На (Приближно):
Камен
Количина:
1Pc/2Pc
Тежина(Приближно):
32-52 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Тие исто така купуваат со овој производ.