.

.

2018 Yusuke Kitagawa Cosplay Персона 5 Cosplay Костим Аниме Училиште Униформа Бела Кошула Ноќта На Вештерките Костим Целосен Сет Возрасни Мажи Било

2018 Yusuke Kitagawa Cosplay Персона 5 Cosplay Костим Аниме Училиште Униформа Бела Кошула Ноќта На Вештерките

DEN 1727.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Компоненти :
Врвот, Панталона
Главен Материјал :
Единствен Материјал (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Жените големина, Мажите големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
Rapunzel-1
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Yusuke Kitagawa
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Yusuke Kitagawa

Тие исто така купуваат со овој производ.