.

.

Огромен 13-14mm висок квалитет круг Розова природата Корални 18 Ѓердан Со Прекрасна Сјајна Затворач -5214 трговија на големо/мало за Слободен брод

Огромен 13-14mm висок квалитет круг Розова природата Корални 18 Ѓердан Со Прекрасна Сјајна Затворач -5214

DEN 4579.00
DEN 7384.80
-38 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Огромен 13-14mm висок квалитет 100% круг Розова природата Корални Ѓердан Со Прекрасна Сјајна Затворач -5214_4
Трговија на големо/мало за Бесплатен превозот
Ќе се понуди многу Убава ВИСТИНСКИ Огромен 13-14mm висок квалитет 100% круг Розова природата Корални Ѓердан .Розова корални е со висок квалитет степен на квалитет,супер сјај!!,Розова Дијаметар е 13-14 мм,Убава Розова боја,Многу Чудна големина и квалитет !Не пропуштајте ја!
Neckalce должина е 18 инчи со затворач.
Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не носи! Опис : Работи :
Огромен 13-14mm висок квалитет 100% круг Розова природата Корални Ѓердан Со Прекрасна Сјајна Затворач -5214_4 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот Должина / Дијаметар : 18inch /13-14mm Затворач : 14k GP moonshiny затворач Облик/ Боја : Тркалезна/ природна розова S/N : Nec5214_4 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Супер Долго 38" Огромен 10-22mm Висок квалитет Круг Розова природата Корални Ѓердан -5365 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот
САД$ 84.21 - US$ 93.68 /парче
ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН 2 Насоки Дебело Парче Розова Корални Ѓердан со Големи Црвени Корални Затворач-5207 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот САД$ 30.53 - US$ 35.79 /парче
ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН 3 Насоки Дебело Парче Розова Корални Ѓердан со Големи Црвени Корални Затворач-5507 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот САД$ 48.42 - US$ 57.89 /парче
10-11mm висок квалитет круг Природата Розова Корални Ѓердан-5454 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот САД$ 18.42 - US$ 23.16 /парче
Доаѓаат со кинески свила мала торба! Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).
Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-мејл до мене,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Основни својства

Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
Корални
Број На Модел На:
5214_4
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
13-14mm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
13-14mm
Обликот:
Круг
Должина:
18 инчи
насоки:
1
боја:
Пинк
Главниот Камен:
Корални
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Накит Главен Материјал:
Корални

Тие исто така купуваат со овој производ.