.

.

Фризерски Мажите Виткање Чешли Убавина Брада И Брада Чешел Убавина Алатки За Мажи 2U0126

Фризерски Мажите Виткање Чешли Убавина Брада И Брада Чешел Убавина Алатки За Мажи 2U0126

DEN 35.00
DEN 47.52
-26 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Фризерски Убавина Виткање Брада И Коса Чешел Убавина Алатки За Мажи
Функција :
Количина : 1 PC
Нето Тежина : околу 15g
Црна боја
Тип : Pocket / Виткање Чешел
Должина чешел должина : околу 17 cm
Укината чешел должина : околу 9 cm
Оваа чешел е расклопна чешел. Тоа мерки 17 см целосно продолжен, а само 9 см, кога укината.
Идеален за кошула џебови, па дури и во вашиот паричник!
Најдовме оваа чешел големина е совршена за следната подготовка се потребни за бради и whiskers.
Тоа може да се разбира исто така да се користи на вашата коса.
Оваа чешел ќе помогне да ја скроти својата ново одгледуваат мустаќи!
Пакет Содржина :
1x Фризерски Убавина Виткање Брада И Брада Чешел Убавина Алатки
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Основни својства

Бренд Име:
HAICAR
Број На Модел На:
1pcs чешел
Материјал:
Пластични
Големина:
1PCs hair Comb
Тип На Објект:
чешел
боја:
како слика се прикажани
Укината чешел должина:
околу 9 cm
Должина чешел должина:
околу 17 cm
Објектот:
косата чешли коса додатоци
Item1:
косата чешли жена
Item2:
пластични коса чешли коса додатоци
item3:
косата чешли за фризер
item4:
косата со чешел виткање
Item5:
косата чешли човек
Item6:
чешли фризерски

Тие исто така купуваат со овој производ.