.

.

Европа и сад Жени Лето Секси Плажа Топла Тексас Шорцеви Женски Секојдневен Гроздобер Шупливи Од Страна Фармерки Шорцеви Дами

Европа и сад Жени Лето Секси Плажа Топла Тексас Шорцеви Женски Секојдневен Гроздобер Шупливи Од Страна Фармерки

DEN 913.00
DEN 1156.32
-21 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Шорцеви 1.Почитувани клиенти и пријатели,Кинески и Европски облека големини на облека големината не е исто. Ве молиме внимателно прочитајте на податоци за да ја одредите големината на облека облека! Ви благодариме! 2.Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, Проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина.Ако не сте сигурни за вашата големина,ве Молиме испратете порака на нашата служба за корисници, ние ќе бидеме среќни да ви послужи, ве молиме да земете во вашиот биста, тежина, висина, ги споделите со нас. Ние ќе ви помогне да го изберат правото големина. ве молиме да веруваат во нас. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор. 3. Ние се во насока на обезбедување на нашите клиенти со само најдобрите. но повратни информации е многу важно за нас е премногу, па ако имате било какви детали не се задоволни, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе ви даде решение за излез од вашиот ум, за да ве молиме не само ни даваат неутрален негативни повратни информации или низок рејтинг на детали. Исто така, ве молиме да се надевам дека не се отвори расправа за Ali Express пред да се даде сте задоволни резолуција. 4. Пред да се направи нарачката, ве молиме прочитајте го ова внимателно, се направи ред, тогаш значи дека сте се согласиле со овие услови

Основни својства

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Simaburcn
Декорација:
Џебови,Шупливи Надвор,Tassel,Копче
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
ML-703 факс
Материјал Состав:
Памук+Полиестер
Стил:
Европски и Американски Стил
Големина:
S/M/L
боја:
бело/црно/сино

Тие исто така купуваат со овој производ.