.

.

120pcs/лот 2 16colors DIY Сатен Лента Petal Цвет За Коса Додатоци на Вештачки Износени Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

120pcs/лот 2 16colors DIY Сатен Лента Petal Цвет За Коса Додатоци на Вештачки Износени Ткаенина Цвеќиња За Деца

DEN 672.00
DEN 840.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

- ~~ Треба да знаете овие важни работи :
* Вкупно 16 бои, како на слики го покажува
* 2 инчи дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип. Цвет само.
* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.
* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.
* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF/EMS/FEDEX/DHL. Но, некои земји.
-
~~ Слики детали :
-
~~ Ракување со времето :
* 1-3 дена,
* Не вклучувајќи ги празниците и викендите.
-
~~ Превозот методи (Како и обично) :
* e Packet во САД
* Кина Пост Воздух Mail да Everythere Друго,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 15-40 дена
-
~~ Над 200$ во нашата продавница :
* Free SF/EMS/DHL/ФЕДЕКС,
* Како и обично, ние изберете SF,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 3-15 дена
-
~~ Каде сме ние?
* Ние брод од пријателски, убава Yiwu,Кина!
-
~~ Нешто друго?
* Сите слики се зеде од страна на нашите раце.
* Сите цветови се изработени од страна на нашата компанија.
* Ние може да обезбеди слики без жиг.
* Ако ви треба вашата нарачка испраќаат од порано, ве молиме контактирајте ме ПРЕД да касата за да видиме дали ова е можно.
* Ние го прифаќаме Pay Pal. Вашите предмети ќе брод по уплата.
* Ќе ни се најде пријателски, customer service oriented, и нудат брзи превозот.
* Задоволување на сопственикот на Chinese Handmaders.
* Да научат повеќе за во продавница и процес.
* Ако имате некои проблеми во врска со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде на лошо повратни информации.
* Поврзани Функција : цвет за коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња додатоци за коса
* Поврзани Функција : вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња за headbands бебе девојка додатоци
* Поврзани Функција : цвет коса за жени додатоци
* Поврзани Функција : стара цвеќиња за девојки коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за коса додатоци за деца
* Поврзани Функција : headband цвет за бебе додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвет за бебе коса додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвеќиња за деца коса додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвет за бебе девојка коса додатоци
* Поврзани Функција : девојка додатоци
* Поврзани со Тема : свадба додатоци
* Поврзани Функција : девојки додатоци
* Поврзани со Тема : жените коса додатоци
* Поврзани Функција : бебешка коса додатоци headbands
* Поврзани Функција : деца додатоци
* Поврзани Функција : деца коса додатоци
* Поврзани Функција : сатен лента рози
* Вештачки ткаенина цвеќиња за бебе девојки коса додатоци Chiffon коса цвеќиња за Деца додатоци
* Не ви треба многу на нешто? Пратете ми порака. Ви благодариме!!!

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
DM071
Бренд Име:
MASOKAN
Поврзани функција 1:
моден цвет девојки коса додатоци
Поврзани функција 2:
chiffon цвеќиња за бебе додатоци
Поврзани функција 3:
ткаенина цвеќиња додатоци за коса
Поврзани функција 4:
вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
Поврзани функција 5:
ткаенина цвеќиња за headbands за бебе девојка додатоци
Поврзани функција 6:
косата цвет за жените додатоци
Поврзани функција 7:
стара цвеќиња за деца коса accessoriessize
Поврзани функција 8:
ткаенина цвет за деца коса додатоци
Поврзани функција 9:
headband цвет за бебе девојка коса додатоци
Поврзани функција 10:
chiffon цвет бебе коса додатоци

Тие исто така купуваат со овој производ.