.

.

12 Компјутери Водоотпорен Трајна Боја Маркер Пенкало Автомобил Пневматик Гуми Упатуваа Гума Метал Бела Боја GJ009

12 Компјутери Водоотпорен Трајна Боја Маркер Пенкало Автомобил Пневматик Гуми Упатуваа Гума Метал Бела Боја GJ009

DEN 705.00
DEN 757.92
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Пластика
Боја : Бела
Пенкало Големина : 1.5*14.3 cm/Nib : 2.0 mm
Напомена :
Ве молиме тресат тоа и пред да се користи
Ве молиме притиснете на врвот надолу 3 или 4 пати
Ве молиме не го тресат кога го користите, да не пигмент истури
Капа на пен цврсто по употребата
Не изгори-дури и кога е празна
Вид Потсетам :
A. Поради различни мерење начин,големината може да постои 1-3cm грешка.
Б. Поради различни прилагодувања на екранот, бојата на реалниот објект може малку поинаква од слика шоу.
Пакет се вклучени :
1 КОМПЈУТЕР Пневматик Боја Пенкало(бела)
Answer : ___________________________ Note :
Поради тоа што помал од $5 ДОЛАРИ, ќе испрати од економски express, ние само може да го пратите тоа кога уште во кина.
Ако сакате да знаете секој чекор, pls изберете Aliexpress Стандард на Превозот.

Основни својства

Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
GJ009

Тие исто така купуваат со овој производ.