.

.

Двојно 2Din е Радио за Автомобил Fascia Опкружувачки Панел Намали за 1999-2008 Toyota LAND CRUISER 100 Lexus LX-470 Рамки DVD,2 DIN

Двојно 2Din е Радио за Автомобил Fascia Опкружувачки Панел Намали за 1999-2008 Toyota LAND CRUISER 100 Lexus

DEN 1261.00
DEN 1327.68
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

3 kg Направи Автомобил : Toyota/ Lexus 4700 Roadmaster Посебни Карактеристики : е радио за автомобил декоративни control panel МУДРЕЦ :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација. Однапред ви благодариме за вашето трпение!
Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи. Година : 1999-2008 Тип Боја : Сива Објект на Големината на Внатрешноста : 202*102 / 178*102mm / 178*100mm / 178*98mm Објект Тежина : 0.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци.За неисправни објект предизвикани од страна на пратката,ние може да не покрива одговорност,како што е направена од пластика,ние се обидуваме да се спакуваат добро, но ако се силно нападнат за време на транзитот,ние не може да се обезбеди.
Опис :
1.,ЕМС превозот е пост превозот начин,треба 5-10 дена.Предаден од страна на EMS на курирската служба DHL.85")
4) Двојно din големина : 178x102mm
4. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3.Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.
Пријателски потсетам :
Постојат различни внатрешните димензии на DVD рамка за сите видови на автомобили,некои имаат и двете избори, ве молиме проверете ја инсталацијата на големината на вашиот DVD плеер прво.
Answer : ___________________________ Note :
1.

Основни својства

Големина:
202x102mm, 178x102mm, 173x98mm, 178x100mm
Тип На Објект:
Fascias
Објектот Ширина:
26.6cm
Специјални Функции:
2DIN
Име На Модел:
LSTO001
Објектот Висина:
18cm
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
LONGSHI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Објектот Должина:
26.6cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Големина:
202*102 / 178*102 / 173*98 / 178*100mm
Автомобил Направи:
Тојота/ Lexus 4700 Roadmaster

Тие исто така купуваат со овој производ.