.

.

Најновите Црна Браун Половината Случај Holster СТП Кожа Торбичка Покритие За LG V10 Телефон Торба Пад на Превозот

Најновите Црна Браун Половината Случај Holster СТП Кожа Торбичка Покритие За LG V10 Телефон Торба Пад на Превозот

DEN 431.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Најновите Половината Торбичка Случај За LG V10
Опис
- Специјализирани за LG V10.
- Боја : Црна мазна шема, Црна lichee шема,Браун .
- Материјал : СТП Кожа.
- Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
* Ако изберете превозот метод [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод],тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин.тоа ќе потрае 20-60days,и тие немаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.
* Ако ви е потребна за следење на informtaion,pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail]и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не добие наредба од потврди време.Ви благодариме

Основни својства

Материјал:
PU
Компатибилен Бренд:
LG
Тип:
Случај
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
кожа случај за lg v10:
торбичка случај
Телефон Случај:
шарени
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За LG V10

Тие исто така купуваат со овој производ.