.

.

1pcs Црна 9V Батерија Носителот Случај КУТИЈА За Активни Бас Гитара Гитара Не Терминал

1pcs Црна 9V Батерија Носителот Случај КУТИЈА За Активни Бас Гитара Гитара Не Терминал

DEN 111.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Станот монтажа, 9v батерија случај за активно подигнување бас гитара.
Лесен пристап за замена.
Димензија : : 69 x 41 x 25 mm
Материјал : ABS
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња батеријата носител (Батерија, не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Не постои терминал,ниту метал контакт.
Пакетот вклучува :
1pcs Црна 9 V Батерија Носителот Случај КУТИЈА За Активни Бас Гитара Гитара Не Терминал

Основни својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Тие исто така купуваат со овој производ.