.

.

бесплатен превозот xvggdg Србија Знаме Полиестер Знаме 5*3 FT 150*90 СМ, Висок Квалитет Виси и се Вее

бесплатен превозот xvggdg Србија Знаме Полиестер Знаме 5*3 FT 150*90 СМ, Висок Квалитет Виси и се Вее

DEN 168.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови 90*150cm Виси србија Знамето, Знамето на Отворено во Затворено
Карактеристики
- Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржлив
- Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина
- Големите партии, фестивали, историски настани, воените прилики итн
Спецификации
Големина на : Прибл 90x150cm
- Материјал : Полиестер ткаенини
- Боја : Како што е прикажано на слики
Пакетот Вклучува
- 1x србија Знаме

Основни својства

Големина:
90 x 150cm
Стил:
Летање
Ткаенини:
Primaloft
Бренд Име:
xvggdg
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Пластични
Тип:
Печатени

Тие исто така купуваат со овој производ.