.

.

STARPAD За Хонда WY125 150 СМ филм carburetor топлина подлога бесплатен превозот

STARPAD За Хонда WY125 150 СМ филм carburetor топлина подлога бесплатен превозот

DEN 576.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уживајте во вашата шопинг. Или изборот ЕМС или другите.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Или испратете уште една нова една за да ви. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ви благодарам многу. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. По двете тебе и мене потврди проблеми. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Благодарам многу. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро.

Основни својства

Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.