.

.

3D Crisscross Прстени 7 Бои Постепено Менување на LED Далечински Управувач Визуелизација Илузија Атмосфера Ноќ Светлина Desklamp Деца

3D Crisscross Прстени 7 Бои Постепено Менување на LED Далечински Управувач Визуелизација Илузија Атмосфера Ноќ

DEN 771.00
DEN 1151.52
-33 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Одлуката на нас е финалето. ние сме среќни да го следат вашите упатства
Гаранција :
• 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).) :
EMS : 5 ~ 8 работни дена; UPS-от, DHL : 3 ~ 6 работни дена. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали;
2, За превозот полесно и брзо, ние може да брод предмети преку други шпедиција.
Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (како што се Прогласи за Името, Вредност, итн. Без Зрачење : нема зуењето бучава и УВ зрачење за време на употреба. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress
Feadback :
• Ако не сте задоволни со тоа по добивањето на вашиот предмети, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации , а потоа ние ќе го прават истото за вас. Апликациите се ограничени само на вашите мисли за Заштеда на Енергија : LED светла се повеќе заштеда на енергија од CFL и блескаво светилка. Убаво декорација за спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан, канцеларија, свадба, партии и атмосфера ресторан,ресторан, студија, дневна соба, бар, продавници, итн. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
• Бесплатен Превозот :
1, Бесплатен превозот за избрани земји. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3 D Crisscross Прстени 7 Бои Постепено Менување на LED Далечински Управувач Визуелизација Илузија Атмосфера Ноќ Светлина Desklamp Деца Светилки
За ова Dimmable 3 D Ноќта на Светлина : Шема : 3 D USB Dimmable Светилка за семејството, љубовник и пријатели. Мазна Затемнување : од (0-100% ), ви Овозможува да ја слабо светло да бара нивоа на креирање на удобност и одлична атмосфера за било која апликација Разни Апликации : Тоа може да биде декоративни ламби, ноќна светилка, табела светилка,и така натаму.;
Воздухот Mail : Како и обично, околу 10 ~ 25 работни дена во Северна Америка, Западна Евра, Азија, околу 15 ~ 35 работен ден во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, и ние'll биде секогаш во вашата услуга
Контакт Со Нас На :
• Јас сум'сум сигурен дека ќе имаме убаво се справи со едни со други , Ние ќе го оставам ви 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации откако ќе се потврди приемот на предмети на Aliexpress.000 часа, тоа 's дефинитивно светилка која ќе трае цел живот Компатибилност : Светилка е компатибилен со било USB напојување што го прави повеќе компатибилни и лесен за употреба во целиот свет.
• Време на испорака (Ние победивме?т бидат одговорни со неочекувани одложување како обичај е процес, временски услови и сл.

Основни својства

Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
CQC,CE,RoHS,CCC
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Извор На Енергија:
AC,Сува Батеријата
Употреба:
празник
Број На Модел На:
LDTD0037
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Тип На Батерија:
CR2032
Бренд Име:
ДСУ
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
геометрија
Напон:
5V
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Напон:
5V
Стил:
уметноста оркестарот
Материјал:
Акрилик & Пластика
Тела Карактеристики:
Dimmable
Извор На Енергија:
USB кабел
вклучете стил:
Далечинска Контрола
Функција:
Може да се користи како Маса светилка Ноќ Светлина
квалитет:
Висок квалитет
Dropshipping:
Поддршка

Тие исто така купуваат со овој производ.