.

.

Нови пристигнување 2018 Пролет Мода дами елегантен чипка кошула шупливи од обичните блуза 3/4 ракави чипка блузи плус големина L-XXXXXL 5XL

Нови пристигнување 2018 Пролет Мода дами елегантен чипка кошула шупливи од обичните блуза 3/4 ракави чипка блузи

DEN 1192.00
DEN 1728.00
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Ви благодариме за вашиот вид трпение.
Слободен брод Нови пристигнување 2018 Пролет Мода дами елегантен чипка кошула шупливи од обичните блуза 3/4 ракави чипка блузи плус големина L-XXXXXL 5 X L
Големина : L XL XXL XXXL XXXXL 5 XL
удобно основните слободно секојдневен кошула нов дизајн женски тенок одговара блуза канцеларијата дама кошули
Големина : Нашата споменати големина Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Повратни информации 1. Кина Пост воздух пошта е нашата склопот на превозот метод премногу.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Забелешки 1.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .54 см кликнете подолу за повеќе нови предмети : http : //www. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Друг момент е количина, особено за големи големина на облека, ние секогаш ги продаваат надвор брзо, па пред да нарачате, ве молиме да ни прашуваат дали го имаме во акции, со цел да не ви донесе некои unconvenience.39 инч,1 инч=2. Превозот и предадете 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван Хонгконг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 20-70days.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Ви благодариме! Забелешка : Ако ни остави добар фидбек (5stars), сигурни сме дека ние ќе ви ги даде -попуст за следната цел.

Основни својства

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Чипка
Бренд Име:
sayaxiga
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
YEY M5036
3/4 ракав чипка одблесокот блуза :
плескавици ракав слободно кошула канцеларијата дама елегантна кошула
плус големина лето chiffon кошула:
Рака-beaded дами чипка кошула О вратот околу врат
О вратот одблесокот блузи, за жени:
High-end Европски и Американски голема големина жените памучна блуза блузи
Материјал:
кратко sleeve лабава одблесокот блуза симпатична блуза за јуниори
плус големина голема големина прекумерно:
XL XXL XXXL XXXXL pullover жените кошула
боја:
мода пролет лето модални кошула дами
женски дами топла продажба :
2015 година нови жените кошула женска облека
До 2015 мода жените блузи tees:
До 2015 нов дизајн дами кошула плус големина жените облека
camicia delle signore:
camicia delle signore camisa de las senoras

Тие исто така купуваат со овој производ.