.

.

LuoCai компатибилни, мастило касети За HP664 За HP 664 XL DeskJet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676 принтери 664XL

LuoCai компатибилни, мастило касети За HP664 За HP 664 XL DeskJet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676

DEN 1030.00
DEN 1240.80
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!
Ако вашата цел не плаќа за превозот на плаќање, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве Молиме во вид преовладува.
Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел. Пакет :
Ако производот е оштетен / мастило истекување / погрешен модел / недостаток, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред
оставајќи негативен фидбек.
За оваа ситуација, обично има две причини за :
1.
Боја Несовпаѓање :
100% вистински фотографии. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добивме потврден плаќање.
Ве молиме чисти, а потоа се ре-инсталира, ако не функционира, обидете се да се чисти еднаш, и да ја инсталирате повторно.
Повратни информации :
1. Не инсталирајте и
2. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ве молиме игнорира и притиснете го копчето "OK" копчето за да продолжите со печатење, сите наши мастило касети се полни со доволно мастило.
По 2 пати, тоа се уште не работат, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС IMMEDAITELY за решение. Логистика :
Ако не го добиете вашиот објект во нормално време на испорака, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.
Ви благодариме за вашето доаѓање!
вашиот искрено,
Продавачот
Информации за производот
Luo Cai компатибилни, мастило касети За HP664 За HP 664 XL Desk Jet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676 принтери 664 XL
Модел : Luo Cai Компатибилни, мастило касети За hp 664 мастило кертриџ
Боја : Црна И Боја
Се користи За : Luo Cai Компатибилни, мастило касети
За HP Desk Jet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676 принтер ink
Пакување : 2 парчиња Многу : 1 BK+1 Color(C, M, Y)
Производ слики

Детали за производот
Како да инсталирате
Забелешка
Испорака
1. Мастило кертриџ чип валкани
Решение :
Step1 : полетување мастило кертриџ и повторно да го инсталирате.
- Зошто печатач покажува "НЕМА ДОВОЛНО МАСТИЛО" или "ПРАЗНИ" или Индикаторот светлина "ТРЕПКА"?
- Тоа не е квалитет проблем. Ако прашањето се уште постојат, повелете.
Ако е потребно, чисти, исто така, печатач контактор поени. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена по плаќање за поштенски испорака (како Кина Пост), ве молиме да ги споделите со нас.
Внимание
Почитувани купувачи,
Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред. Ние брод на светот, по цел имаат следење на број. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Нашиот производ цената НЕ се ВКЛУЧУВААТ Клиент давачки/Даноци/ Брокер такси итн.Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Основни својства

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
LuoCai компатибилни, мастило касети За HP664
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Количина:
2 парчиња/set
Модел Number1:
LuoCai компатибилни, мастило касети За HP 664
Погодна за печатење модел:
За HP DeskJet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676 печатач
LuoCai компатибилни, мастило касети За HP:
LuoCai компатибилни, мастило касети За HP664
со чип:
Yes
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.