.

.

Проектор додатоци Проектор конвексни објектив за Optoma проектор DM128/DM161

Проектор додатоци Проектор конвексни објектив за Optoma проектор DM128/DM161

DEN 2160.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3 работни дена по потврдена исплатата.
Нашата главна следниве бизнис :
1 : трговија на Големо продажба на различни оригинални проектор светилки сијалица, и алтернатива , за да се обезбеди квалитет.
Враќање
1. ако не можете да следење на вашиот пакет , ве молиме да не грижете се, и се надевам дека ќе може да го разбере. pls чувајте го во оригинална состојба и информираше во рок од 3 дена од денот на испорака. Ако curiers или поштата со следење на број. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас услуга. Стоката може да се испраќаат од вашиот избор.Вашето мислење е многу improtant за нашиот бизнис развој и мерач на тоа колку можеме да се прави. ние не сметаат дека со овој превозот метод како "изгубени" за 30 дена,ве молиме да ги прашате нашите клиент сервер пред да се одржи редот за други посебни превозот начини,однапред ви благодариме. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Pls контактирате директно ако ви треба други побрзо превозот начин .
Plz контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации , ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Па ние може да добие повеќе попуст во превозот начин. )
Проектор светилка , светилка обезбедува три месеци долго гаранција
Превозот
1.Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање. и превозот од Кина пост воздух mail пораката може да ги преземе 1~од 1,5 месец за да го добијат. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )
Повратни информации
Повратни информации е со појадок за шампион. нашиот производ е внимателно inspeated од нас. Така, задоволни сме да им понуди на нашите купувачот задоволство. Ние ќе или замена или рефундирање по receupt на неисправни објект.
Добредојдовте на нашата продавница~
Проектор додатоци Проектор конвексни објектив за Optoma проектор DM128/DM161/DM169
Материјал : акрилик /пластика
Забелешка : Ако не бидете сигурни која објективот ви треба, вие може да направите фотографија од вашата стара објектив за нас се однесуваат,тогаш може да бидете сигурни дека токму објектив за вас. Следново е проценето време на испорака за различни превозот начин.
2 : трговија на Големо продажба на големо бренд проектор далечински управувач. Ако стоката се оштетени поради транспорт процес,ние не имаат одговорност,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете обештетување од транспортната компанија .
3 : Обезбедување на брендот проектор додатоци ( напојување , LCD, боја тркала , закачалка , DMD чипови, итн. Ние ќе се спакувам вашиот предмет многу внимателно, но ние не сме одговорни за било несреќи , одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Ако објектите се неисправни. Pls контактирајте со вашиот продавач пред да се вратат на производи.

Основни својства

Број На Модел На:
DM128/DM161/DM169
Бренд Име:
XIAOMANGKI
За:
DM128/DM161/DM169
Име:
проектор кондензаторот леќа
Состојба:
Бренд Нови
за:
проектор леќа
Материјал:
акрилик /пластика

Тие исто така купуваат со овој производ.