.

.

За Samsung NP-R60 R60 Лаптоп Плоча BA92-05127A BA92-05127B DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР ATI RS600ME

За Samsung NP-R60 R60 Лаптоп Плоча BA92-05127A BA92-05127B DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР ATI RS600ME

DEN 3600.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


За Samsung NP-R60 R60 Лаптоп Плоча BA92-05127 A BA92-05127 B DDR2 Слободен ПРОЦЕСОР ATI RS600 ME
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Основни својства

Тип Socket:
Socket 478
Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
CEB
Број На Модел На:
R60 NP-R60
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Пакет:
Yes
FSB / ХТ:
MHZ
Меморија Банка:
2 DDR2 DIMM
Меморија Тип:
DDR2
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален

Тие исто така купуваат со овој производ.