.

.

4 Пакет За BMW Масло Филтер МАН HU 925/4 X моторното Масло Филтер HU9254x @20

4 Пакет За BMW Масло Филтер МАН HU 925/4 X моторното Масло Филтер HU9254x @20

DEN 1051.00
DEN 1313.76
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


4 Пакет За BMW Масло Филтер МАН HU 925/4 X моторното Масло Филтер HU9254x
ДЕЛ ТИП : Масло Филтер за Полнење СТАВКА ОПИС : Поставување на 4 УСЛОВ : СОСЕМА НОВ ДЕЛ БРОЈ : 11 42 7 512 300 АПЛИКАЦИИ BMW 320i 2001-2004 E46 BMW 323 Ci 2000 E46 BMW 323i 1998-2000 година E46 BMW 323is 1998-1999 E36 BMW 325 Ci 2001-2006 E46 BMW 325i 2001-2005 E46 BMW 325xi 2001-2005 E46 BMW 328 Ci 2000 E46 BMW 328i 1996-2000 E46 BMW 328is 1996-1999 година E36 BMW 330 Ci 2001-2006 E46 BMW 330i 2001-2005 E46 BMW 330xi 2001-2005 E46 BMW 525i 2001-2003 E39 2004-2005 BMW 528i 1997-2000 E39 BMW 530i 2001-2003 E39 2004-2005 BMW X3 2004-2006 E83 БМВ Х5 2001-2006 E53; 3.0 јас; M54 BMW Z3 1997 E36; M52; 2.8 L 1998 E36; 2.8 L 1999-2000 Од 2,5 L; 2.8 L 2001-2002 Од 2,5 L; 3.0 L BMW Z4 2003-2004 E85; Конвертибилна 2005 E85
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Основни својства

Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
11 42 7 512 300, HU9254X / 11427512300 / 09106012501, HU 925/4 X, 091
Производителот Дел Број:
HU 925/4 x
Бренд Име:
FLYPIG

Тие исто така купуваат со овој производ.