.

.

Силиконски 26 Азбуки/Писма Чоколадо Калапи Желе Мраз Калапи Торта Декорација Мувла Bakeware

Силиконски 26 Азбуки/Писма Чоколадо Калапи Желе Мраз Калапи Торта Декорација Мувла Bakeware

DEN 96.00
DEN 119.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Силиконски 26 Азбуки/Писма Чоколадо Калапи Желе Мраз Калапи Торта Декорација Мувла Bakeware карактеристики на Производот : Големина : 17.9*15.2*1.6 см 100% од Храна одделение силиконски, FDA/LFGB стандард на безбедност Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,-40°C—230°C,(-40°F—446°F) безбедноста,Не-токсични, Без мирис , Загрева рамномерно

Основни својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
CM00132
Бренд Име:
Baiyao

Тие исто така купуваат со овој производ.