.

.

Креативни Правоаголник Подароци Кутија за Торта Пан 3D Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Лак Вратоврска Форма за Печење Послужавник Јадење Бесплатен Прев?

Креативни Правоаголник Подароци Кутија за Торта Пан 3D Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Лак Вратоврска

DEN 396.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Креативни Правоаголник Подароци Кутија за Торта Пан 3 D Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Лак Вратоврска Форма за Печење Послужавник Јадење Бесплатен Превозот
Број на модел : YC300
Големина : 32x24x5cm
Облик : Правоаголник
Материјал : Силикон
Совети : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка,поради прирачник за мерење
МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. 3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. 4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас, тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас Драги Ценети Купувачи, Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. : ) Искрено Yous

Основни својства

боја:
Случајно
Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Број На Модел На:
YC300
Бренд Име:
Netfeature
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Случајно
Функција:
лак вратоврска
Големина:
32x24x5cm
Обликот:
правоаголник
Шема:
Подарок кутија
одржување:
далеку од пожар
Функција:
Направи мус торта леб мувла

Тие исто така купуваат со овој производ.