.

.

електронски стрела одбор scorre 18game 1LED 3 пикадо Нови

електронски стрела одбор scorre 18game 1LED 3 пикадо Нови

DEN 1164.00
DEN 1164.48
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

27 инчен
Додатоци : 1 електронски dartboard +3 месинг пикадо + 12 замена мека совети
Тежина : about570g
Функција Настава : 2 Електронски напад и звук 1-LED дисплеј 2-8 играчи 18 игри и 159 опција 3 месинг пикадо и 12 замена мека совети Треба 3 еез АА батерии (не вклучувајќи)
Опис : оваа електронска dartboard е погодна за семејството, барови и забава компании
12 инчи електронски стрела целна електронски стрела одбор стрелец 18 игра 6 мека стрела
Dartboard Големина : околу 30cm*37cm*2.
електронски стрела одбор scorre 18game 1 LED 3 пикадо Нови
Dartboard Големина : за 27cm * 21cm/10.98 ИНЧ
вклучувајќи : 1 електронски стрела одбор +6 мека пикадо + 18 замена мека совети
Тежина : about1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Answer : ___________________________ Note :
1)Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.ако сакате да го користите EMS, DHL, FEDEX, UPS-от брод начин , ве молиме да се поврзете со нас да побарате цена детали со попуст.во нормален, на DHL/EMS/UPS/ Посветена линија воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days.18 главниот забавни игри,159 заменик игри
4.
Опис : оваа електронска dartboard е погодна за семејството, барови и забава компании. доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници, Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации во времето.
За НАС :
1. ако цел е затворена за испорака датум , ве молиме да се поврзете со нас за да се прошири за вас . Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа.Ако шпедиција не бродот на iterms на вашата земја ,Контактирајте со нас преку е-маил или на разговор.Ние нудиме cusomizing услугата,може да се прилагодите на логото и на зборови,па дури и само 1pcs ,ве молиме да се поврзете со нас за да го прашам детали , благодарение
3.4kg
Функција Настава :
1.на кинески воздух пошта е за 9-30 работни дена.
брод начин
1.Вашата цел ќе биде предаден, и да излезе со Продавачот за Испорака Метод или Кинески пост обичен мал пакет плус Без Следење на Број и ќе добиете вашите производи, во рамките на 20-60days, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо,ако цел е затворена за испорака датум , ве молиме да се поврзете со нас за да се прошири за вас .Ако имате било какви прашања во врска со производите, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации, Ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.Треба 3 еез од 1,5 v батерии(не вклучувајќи)
Опис : оваа електронска dartboard е погодна за семејството, барови и забава компании.Електронски напад и звук
2.
2)Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.

Основни својства

Возраст:
>8 Години
Тип:
Пикадо
is_customized:
Yes
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Број На Модел На:
тешко стрела

Тие исто така купуваат со овој производ.