.

Име На Производ : За Да Се Префрлате ПрефрлатеНоминална Напон и Струја : AC 250 V, 10 A,AC 125 V, 15 AПозиција : 3 Пози�

15 Начин Куќиште Пластични Престој Површината Монтирани Дистрибуција Кутија SwitchboardПроизвод големинаСп�

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б�

Пакет Вклучуваат : 100pcs Копчето Switch Капа (Не вклучува хируршка постапка)Се применуваат за : 6*6mm Тактилни Pus

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контр�

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или им

AC220 V 30 A Реле Приемник ( имаат подобар оптоварување помалку од 25 A)Текст AC220 V Излез AC220 VПренесување на Опсе

1.инсталација големина : 19mm2 работа : latching,onoff,заклучување,maintatin3.контакт : сребро со злато позлата4.НЕМА+NC и

1.инсталација големина : 19mm2 работа : latching (onoff)3.контакт : сребро со злато позлата4.НЕМА+NC игли : бакар со зла

Поврзани ПроизводиПроизводи ОписИме : LW516 / 6 10 позиција ротари префрлатеБрој на позиција : 10 позицијаНом

Име На Производ Changeover Switch Модел Бр CA10125 / 3 P Ui 380 V О 125 A AC21AC22AC 380440 V 125 AAC 220240 V 125 A AC23AC 380440 V 45 KW / 22 KWAC 220240 V 30 KW /

Опис пополни кодот[име на производ] : близината префрлатеСпецификации : PR185 DN [] тие закопан【 ГОЛЕМИНА Ци�

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или им

Близината префрлате[име на производ] : близината префрлате[спецификација тип] : LJ12 A34Z / DX класа сина глава

DC 12 V 24 V 36 V 48 V 1 CH Безжичен Прекинувач 12 X 1 Канал 30 A Релеи Примачите & 12 Копчиња Предавател За Индустриска З

Име на производ : Двоен велика БРИТАНИЈА 13 A Штекер Со 2 USB Max струја : Max 16 A Напојување : AC110250 V Панел материј

K3015 Серија Светлина Огледало Допир Прекинувач Со Bluetooth Радио ФункцијаВодоотпорен Светлина Огледало Blueto

Спецификација : Име на производ Водоотпорен Рокер се Префрлите на прилагодувања Тип на Врска DPST Позициј

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap121401 Големина : 6x6x10mm.2 Температура : 30~+70 Centigrade.3 Го издржат Напонот : AC250 V.4...

Ве молиме имајте во предвид : XB2BD има Различни видови U може да се провери функцијата во сликите подолу...

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контро�

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

1set Со црвено светло автомобил прозорец регулаторот двојно се префрлите моќ прозорецот за префрлање про

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : SS22 F25;Акција Тип : DPDT;Позиции : 2 Позиции Терминал Коли

Опис На ПроизводотСовети : Pls не информира нас LED боја(Црвена / Зелена / Жолта / Сина или Бела) и ДОВЕДЕ напо

Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, н

ве молиме да забележите, тоа е само за некој кој го купи 15 CH Безжичниот далечински управувач систем од на

Номинална напон : 220380 V Номинална струја.5 A Max релативната влажност : 90% Температура : 2540 степени centigrad ниво

Точка Име за Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип 1 NO, 1 NC Switch Тип Latching Тип на Прекинувач Работен Напон

Точка Име за Притисни Копче за Префрлање Акција Тип Еден Контакт Тип 1 NO 1 NC (SPDT) Префрлување Напон AC 250 V, 1 A

кол.22mm итни push копчето вклучите заштитниот поклопец,pushbutton switch Заштитен штитПревозот : Ние Брод на Свето�

Предмет : водоотпорен Рокер ПрефрлатеТип : LacthingНоминална Напон : AC 250 V 16 A , AC 125 V 20 AВкупната Големина : 37 x 28

Или не,ве молам, точно пред исплата.Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Пошт�

Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени враќање на со

20pcs Мини серија 7*7 8*8 минијатурни тип вертикална притисни себе заклучување тип на прекинувач копчето1.ко�

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : НЕМА Livolo Тип на Прекин�

2 ПАРЧИЊА / Многу AC220 V 10 A Waterprooof авто светилка на копчињата / photoswitch AS10Модел : КАКО10Напојување напонот : AC220

Жеџијанг CENOE електрични co., LTD Е еден од професионалните претпријатија за собирање на производство, прод�

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контро�

Бесплатен Превозот DC12 V 10 A 1 Канал RF Безжичниот Далечински управувач за Контрола на копчињата / Радио Кон

XCKJ123 H29 C=ZCKJ1 H29 C+ZCKE23 CXCKJ123 C=ZCKJ1 C+ZCKE23 CПовеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате �

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач;Номинална Напон и Струја : AC 250 V, 15 A Позиција : 3 Позиции(ON /

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б�

100 Парчиња 5 Начин DIP Прекинувачи, 10 pin PCB Mountable.Pin Теренот : 2.54 mm (0.1 инчен).Маска Боја : Црвена или Сина .Терми�

Секој potentiometer е исти две канал грешка во случај на 100 K во 100.2 К да 100.5 К 0.3% во собраниетоПостојат 10 K, 20 K, 50К,

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б�

ПредавателотОперативен Напон : DC12 VОперативен Струја : 6 MAОперативен Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ (Default 315 MHz)Фр�