.

.

KALUREN Бесплатен превозот плус големина машки прекумерно 8xl памук о-вратот кратки ракави Т-маица печатење писмо биста 155 см т кошули

KALUREN Бесплатен превозот плус големина машки прекумерно 8xl памук о-вратот кратки ракави Т-маица печатење писмо

DEN 1408.00
DEN 1717.44
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме навистина прочитајте во описот пред купување! Кинески големини се кандидира релативно мали, но ние имаме плус големина на облека и ние ќе ви помогне во изборот на правото големина. Само оставете го вашиот точната висина, тежина, градите или половината measuremnts под вашата нарачка вака купувачот не. Ние Се Грижиме За Нашите Клиенти! Ве молиме да останете во контакт по поставување на цел. Пријавете понекогаш за да ја проверите вашата порака. Ние можеби ќе треба да контактираат со вас за некои неопходни прашања (големина, боја..итн.) Прочитате пред да нарачате ве молиме! Вообичаено е дозволиво разлики во големината на се околу 2-3cm во мерењето. Ако најдете големината не ви одговара, директно контактирајте со нас пред отворањето на спорот. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ако верувате објектот е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да се свесни дека Кинезите големини се кандидира 2-4 димензии помали од ЕУ или САД големина Големината на Табелата само за ваша информација. Контактирајте со Продавачот (Сервисен Центар) за да ја потврдите вашата големина на ЗАБЕЛЕШКА : бои се сите како слики бои.Не грижа која боја ние пишуваме. Answer : ___________________________ NOTE : маица или кошула големина треба поголем од телото големина без облека 4-8 см,и грб на големината треба поголем од телото големина без облека 10-15 cm големина 2 XL градите 120cm за губење на 80-100 kg големина 3 XL градите 130cm за губење на 100-115 kg големина 4 XL градите 135cm за губење на 115-120 kg големина 5 XL градите 140cm за губење на 120-135 kg големина 6 XL градите 145cm за губење на 135 - 142 килограми големина 7 XL градите 150cm за губење на 140-150 kg големина 8 XL градите 155cm за губење на 150-160 kg детали за производот

Основни својства

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Стил:
Готски
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
облека дизајнерски детали:
Други
Сцена:
Повик
облека технологија:
постојана притиснете
Сезоната:
Лето
Моделирање на облека:
Лабава
Стил:
Streetwear

Тие исто така купуваат со овој производ.