.

.

7 Компјутери/Set Тепих Рака Прирачник работник за Поправка Игли Крои Занает Алатка За Платно од Кожа Тепих Size15x9cm/5.91x3.54

7 Компјутери/Set Тепих Рака Прирачник работник за Поправка Игли Крои Занает Алатка За Платно од Кожа Тепих Size15x9cm/5.91x3.54

DEN 48.00
DEN 81.12
-41 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО. Ви благодариме.
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор).
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ве молиме бидете сигурни со нас. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.54
Карактеристики
100% сосема нов. Ви благодариме.
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена)., за да се исполнат различни потреби
Релативно остри игли, кога отстранувањето и употреба, ве молиме да се биде внимателен.
7 pin модели должината, дебелината и обликот се различни. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Можете исто така да се направи кеси, поправки кошница, троседот, мебел, итн. За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.

Основни својства

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
игли
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
15x9cm

Тие исто така купуваат со овој производ.