.

.

Лактите Цевка монтирање Конектор Спојка 90 Сте 1/4 BSP Женски 1/4 BSP Машки Конец за вода за гориво

Лактите Цевка монтирање Конектор Спојка 90 Сте 1/4 BSP Женски 1/4 BSP Машки Конец за вода за гориво

DEN 60.00
DEN 80.64
-26 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тема:1/4" BSP Женски Пак да 1/4" BSP Машки Навој
Оперативен Притисок:0-0.8 Mpa
Секој Обид За 1 BUC!
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Прифати трговија на големо и пониска цена!!!

Основни својства

Тема Спецификација:
1/4
Техника:
Кастинг
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
Спојување
врска:
Женски
Црево Внатрешен Дијаметар:
12mm
Обликот:
Еднаков
Број На Модел На:
1/4
Глава Кодот:
Круг

Тие исто така купуваат со овој производ.