.

.

Нови Викинг Signet Снегулка/Шепа Прстен Scandinavn Один Симбол Нордиска Викинг Накит Mens Момчиња Антички Сребрен Панк Прстен Kinitial

Нови Викинг Signet Снегулка/Шепа Прстен Scandinavn Один Симбол Нордиска Викинг Накит Mens Момчиња Антички Сребрен

DEN 89.00
DEN 177.12
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


12417
1197
1257
125
Амајлија Пагански е Talisman Прстени Словенски Папрат Цвет Прстен Kolovrat Ѕвезда од Русија Talisman Прстен Мажите Bague Накит Kinitial Бренд
Материјал
Цинк Легура+ Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни .
Боја Антички Сребрен
Ние Пакет Накит со OPP вреќа , Хартија Кутија
Ви благодариме
Ако вашата цел износ
Што не е trackable , Но за да може да се пристигне вашиот има во 30days. обично , ако надвор 30days. не успешна испорака, ве молиме да побара враќање на средствата .Ние се обидуваме се потрудиме да се заштити вашето купување.
Ако вашата нарачка = или >7Ние ги испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Која може да се следи .
Во САД , сите ние испрати цел од страна на epacket , што е побрзо од Кина пост воздух mail , за 10day да пристигнат .
Можете исто така да одберете изразат испорака, како што се ЕМС, DHL ,FEDEX , НО треба плаќаат екстра за испорака задолжен за нас околу $25 .
Забрзување на превозот само да се земе 3-7 дена да пристигне неговата дестинација .
Особено , ако треба ARAMEX превозот ,sf-експрес ,Само да ни оставите порака , ние може да го направи ова превозот начин, како и .
Ви благодариме
1. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети. Многу Благодарам.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас
4. Ви благодариме

Основни својства

Прстен Големина:
9
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
викинг прстен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Kinitial
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Површината Ширина:
слика
Функција:
Партијата На Подарок Прстен
боја:
антички сребрен
Повод:
Свадба, Забава, Роденден
Пол:
Децата на Жените Девојки
Пакет:
1pcs
словенски прстен:
Моден 2018 Прстен
ПРСТЕН ЗА МАЖИ:
Викинг Прстени

Тие исто така купуваат со овој производ.